ładowanie strony
fix bar

Nasze atuty

Lokalizacja

Przedszkole jest położone z dala od hałasu głównych ulic, z dobrym dojazdem. Budynek jest wolnostojący, spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Smaczne jedzenie

Zdrowe, smaczne i zrównoważone posiłki w naszym przedszkolu sprzyjają kształtowaniu odpowiednich nawyków żywieniowych na przyszłość i pomagają dbać o zdrowie.

Plac zabaw

Dbamy nie tylko o edukację, ale również o kondycję fizyczną dzieci. Posiadamy duży ogród ze sprzętem terenowym dla dzieci starszych i młodszych, dzięki czemu dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu.

Sala gimnastyczna

Posiadamy profesjonalnie wyposażoną w sprzęty i akcesoria sportowe salę gimnastyczną.

Rodzinna atmosfera

W przestronnych, kolorowych i nowocześnie urządzonych salach panuje ciepła i rodzinna atmosfera.

Współpraca-Projekty

Współpracujemy z różnymi instytucjami szkołami, przedszkolami, w tym również z czeskim przedszkolem „Słonecznik”, aby poszerzać horyzonty dziecka i dostarczać mu różnorodnych bodźców do rozwoju.

mówią o nas:

Jestem bardzo zadowolona. Zuzia codziennie z przyjemnością idzie do przedszkola.

Pani Joanna
mama Zuzi

Jesteśmy szczęśliwi, że nasze dziecko zaczyna swoją edukację przedszkolną właśnie w Przedszkolu nr 6. To miejsce naprawdę godne polecenia.

Pan Tomasz
tata Kuby

Nasze dzieci świetnie się tutaj czują, czasem trudno je namówić do powrotu do domu.

Pani Kamila
mama Szymona i Kasi

Super przedszkole! Dobrze wyposażone, panie przedszkolanki miłe i ciekawie organizują dzieciom czas.

Pani Sandra
mama Wojtka

Polecam przedszkole nr 6, jest dobrze wyposażone, ma salę gimnastyczną dla dzieci, jedzenie dobre i zdrowe. Moja córka bardzo lubi tu przychodzić.

Pani Zuzanna
mama Zosi

Nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko miało chodzić do innego przedszkola! Świetne miejsce, przyjemna atmosfera, dzieci czują się tu jak w domu.

Pani Marta
mama Tomka

Nasze grupy

Wspólne działania

Wakacje

• 25 czerwca 2021 r.

Życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Przypominamy, że nasze przedszkole jest zamknięte w miesiącu lipcu (01. - 31.07.). Zapraszamy ponownie od 02.08.

Wiewiórki

Magnolia od ,,Wiewiórek"

• 21 czerwca 2021 r.

Na zakończenie przedszkola rodzice z grupy ,,Wiewiórki" zakupili do przedszkola magnolię. Ma to być pamiątka upamiętniająca pobyt ich dzieci w Kasztankowym Przedszkolu. W poniedziałek panie razem z dziećmi zasadziły drzewko w ogrodzie przedszkolnym.

Nasze przedszkole w liczbach

dzieci